KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7649351
nr 764 9351
Blandteknik
1800-tal, kvinnor, motivets mått: 9x17
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:47:20
200 kr
150 kr